"21. Yüzyıl’da Bilginin Bir Fazlası"

Hizmetlerimiz

Active Minds, hizmetlerini bireysel ve kurumsal olarak ikiye ayırmaktadır :

BİREYSEL :

Üniversite gençlerinin ve kariyerinin başlangıcında olanların, kariyer çizgilerini belirleyecek başvuru, cv yazımı, mülakat, değerlendirme merkezleri hakkında bilgilendirici atölye ve seminerler serisi.

 

Ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik, başarıya götüren yetkinlikleri interaktif ortamda ve eğlenerek öğrenecekleri keyifli tek günlük bir program.

Lise öğrencilerine yönelik, köy hayatı içinde, ekolojik tarım üretim sürecini tarlalarda çalışarak öğrenebilecekleri, başarıya götüren yetkinlikleri eğlenerek, farklı atölye çalışmaları ile deneyimleyerek ve farklı kültürlerle bir araya gelerek yaşayacakları, sosyal sorumluluk bilinci ile gerçekleştirilen kişisel gelişim programı.

Anaokul ve ilkokul çağındaki çocuklar için, eğlenerek öğrenebilecekleri ortamlar.

KURUMSAL :

Çalışan anne-babalara, duygusal olarak sağlıklı çocuk yetiştirme konusunda desteği amaçlayan, yeni doğum yapmış annelerden başlayarak ergenlik dönemine kadar geniş bir aralığı kapsayan içerikleri barındıran anne babalarla buluşmalar.

Kurumların topluma hizmet adına yapacakları, çocuk ve gençlerin başarıya götüren yetkinliklerini geliştirmeye ve/veya kariyer süreçlerini yönlendirip geliştirmeye yönelik Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri

Ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik, farklı konu başlıkları altındaki eğitimleri deneyimleyerek öğrenebilecekleri eğitimler serisi.

 

 

Farklı konu başlıkları altında, ilham verici seminerler serisi.

İletişim